Chata Idyla

Krkonoše

Zvonečková 112
Jánské Lázně, 542 25
GPS: 50°38'6.561''N, 15°46'46.132''E

GSM: +420 777 502 572E-mail: chataidyla@seznam.czWeb: www.ceskehory.cz/chataidyla

Ceny

Letní cena od: 200,00 CZKZimní cena od: 280,00 CZK

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 60

Dostupnost

Bankomat: 0,1 m
Banka: 10 m
Pošta: 0,1 m
Obchod: 0,1 m
Vlaková zastávka: 4 m
Autobusová zastávka: 0,1 m
Bazén: 0,1 m
Sjezdové tratě: 0,1 m
Golf: 5 m
Bowling: 4 m
Půjčovna lyží: 0,1 m
Půjčovna kol: 0,1 m

Vybavení: pokoj s umyvadlem společné WC společná koupelna TV ve společenské místnosti kavárna bar konferenční místnost klubovna vybavení pro školení zvířata akceptována parkoviště úschovna sportovních potřeb
Doplňkové služby: snídaně

Chata Idyla se nachází v Janských Lázních ve východních Krkonoších.

Chata Idyla nabízí ubytování ve dvou až šestilůžkových pokojích o celkové kapacitě 60 lůžek. Všechny pokoje mají tekoucí studenou a teplou vodu, sprchy a WC jsou na chodbě. Příjemné chvíle můžete strávit ve společenské místnosti s televizí nebo v baru. Snídaně se podávají přímo v chatě, polopenzi či plnou penzi lze objednat v přilehlém hotelu.
Provoz chaty je non-stop.

Chata Idyla je svou polohou ideálním výchozím bodem pro výlety a denní túry do blízkého i vzdálenějšího okolí : Černá hora, Pec pod Sněžkou, Sněžka, Špindlerův Mlýn, Harrachov, Trutnov, Vrchlabí, Adršpach, Dvůr Králové n. L., v létě též koupaliště Dolce a Čistá atd. Pěší turistika ovšem zdaleka není jedinou možností, Krkonoše poskytují ideální terén pro horská kola, v blízkosti penzionu Idyla je hřiště minigolfu, tenisové a volejbalové kurty, tělocvična, bazén, sauna. Největším lákadlem stále zůstává zimní sezóna. Janské Lázně patří tradičně k nejlepším lyžařským střediskům v Krkonoších. Přímo u chaty Idyla je 400 m dlouhý lyžařských vlek s návazností na celý ski areál. Všechny sjezdové tratě se denně upravují, můžete využít služeb lyžařské školy, dětské lyžařské školky s vlastním vlekem a možností celodenní péče, půjčoven lyžařského vybavení. V okolí jsou upravované běžecké tratě. Přímo u chaty je možnost parkování.

Fotogalerie

 
 
 
 
 
 
 
Královéhradecký kraj © 2021

Kontakt

Centrála cestovního ruchu Královéhradeckého kraje, z. s.
Pivovarské náměstí 1245 (vchod z třídy ČSA)
500 03  Hradec Králové

e-mail: info@ccrkhk.cz

Volba verze

Kterou verzi stránek chcete zobrazit?

Mobilní Normální