Horský pension Svatý Hubert

Krkonoše

Dolní Mísečky 310
Vítkovice, 512 38

Telefon: +420 720 139 205E-mail: Krasa.Z@seznam.czWeb: www.ceskehory.cz/svatyhubert

Ceny

Letní cena od: 500,00 CZKZimní cena od: 550,00 CZKCeník - prolink CZ: 0,00 CZK

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 30Druhy pokojů: 2 lůžkové, 4 lůžkové

Vybavení: pokoj s umyvadlem pokoj se sprchou pokoj s WC TV ve společenské místnosti WiFi bar zahradní restaurace zahrada, terasa venkovní bazén dětské hřiště zvířata akceptována parkoviště
Doplňkové služby: polopenze plná penze

Pension se nachází v klidném údolí Dolních Míseček, ale v blízkosti lyžařských středisek a turistických tras. Skibus a letní autobus na Zlaté návrší 200 m od pensionu. Pokoje 2 a 4 lůžkové, vlastní soc. zařízení, dětské hřiště. Stravování formou polopenze. Parkování přímo u pensionu i v zimním období.

Pension se nachází v údolí Dolních Míseček 200 metrů od centrálního parkoviště, kde je zastávka autobusu z Jilemnice nebo přímo z Prahy. Autem z Jilemnice směr Horní Mísečky je to 16 km přímo k pensionu, který nabízí vlastní parkoviště. Poloha pensionu je dobrá jako výchozí bod pro horské túry i blízkost lyžařských středisek

Pension disponuje dvou a čtyřlůžkovými pokoji se sociálním zařízením, stylovou jídelnou a barem pouze pro ubytované hosty. V letních měsících je k využití terasa, dětské hřiště a kruhový bazén s průměrem 3 m. Nechybí ani TV a WI-FI připojení. 

Stravování: polopenze, větší skupiny mají možnost po domluvě plné penze. Snídaně bývá formou bufetu, večeře jednotná – polévka, hlavní chod a moučník. 

Domácí mazlíčci jsou vítáni. 

Léto – mnoho turistických tras vede přímo od pensionu. Spojení autobusem na Zlaté návrší – Vrbatovu boudu, které je jen 200 m od pensionu, vás doveze až na hřebeny. Špindlerův Mlýn je 4 km pěšky od pensionu, s možností využití lanovky Špindlerův Mlýn – Medvědín, kde se nachází dětské hřiště a kousek opodál bobová dráha. Farma Hucul je 6 km – hřiště se zvířátky a vyjížďky na koních jistě potěší mnohé návštěvníky. 

Zima – soukromý vlek Novákova louka se nachází ve vzdálenosti 500 m. Horní Mísečky, Skiareál Špindlerův Mlýn, Medvědín 2 km. Skiareál Aldrov Vítkovice a Free Style aréna Jizerka 6 km. Zastávku skibusu naleznete 200 m od pensionu. 

Horní Mísečky jsou běžeckým centrem mnoha okruhů s napojením na Krkonošskou magistrálu. Vše je zasněžováno a denně upravováno.

Fotogalerie

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Královéhradecký kraj © 2021

Kontakt

Centrála cestovního ruchu Královéhradeckého kraje, z. s.
Pivovarské náměstí 1245 (vchod z třídy ČSA)
500 03  Hradec Králové

e-mail: info@ccrkhk.cz

Volba verze

Kterou verzi stránek chcete zobrazit?

Mobilní Normální