Parkhotel Skalní město

Český ráj

Pařezská Lhota 34
Holín, 506 01
GPS: 50°28'12.596''N, 15°17'39.597''E

Telefon: +420 493 525 011GSM: +420 737 544 445Fax: +420 493 525 014E-mail: parkhotel@skalnimesto.czWeb: www.skalnimesto.cz

Ceny

Letní cena od: 450,00 CZKZimní cena od: 375,00 CZKCeník - prolink CZ: 0,00 CZKCeník - prolink EN: 0,00 CZKCeník - prolink DE: 0,00 CZKCeník - prolink PL: 0,00 CZK

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 63Celkový počet pokojů: 29Druhy pokojů: 2 lůžkové, apartmáPočet 2 lůžkových: 28Počet apartmá: 1

Dostupnost

Bankomat: 7 m
Banka: 7 m
Pošta: 7 m
Obchod: 7 m
Vlaková zastávka: 4 m
Autobusová zastávka: 0,3 m
Bazén: 7 m
Koupaliště: 7 m
Sjezdové tratě: 40 m
Golf: 7 m
Bowling: 7 m
Půjčovna lyží: 40 m
Půjčovna kol: 7 m

Klasifikace: ***
Vybavení: pokoj s umyvadlem pokoj se sprchou pokoj s WC TV na pokoji TV-SAT internet v objektu internet na pokoji WiFi veřejný telefon fax k dipozici kavárna zahradní restaurace gril, ohniště zahrada, terasa konferenční místnost vybavení pro školení taneční parket sauna hřiště dětské hřiště stolní tenis půjčovna kol zvířata akceptována parkoviště parkoviště pro autobusy půjčovna sportovních potřeb úschovna sportovních potřeb kreditní karty akceptovány trezor nekuřácké prostředí
Doplňkové služby: snídaně polopenze plná penze konferenční služby outdoorové programy taxi jazykové znalosti

Stravenky:

Parkhotel Skalní město nabízí ubytování v obci Pařezská Lhota nedaleko města Jičín. Rozkládá se v těsné blízkosti skalního města Prachovské skály, na okraji rekreačně využívaného parku, v malebném regionu Český ráj.

Parkhotel Skalní město - ubytování:

Hotel má pokoje vybavené sprchou, WC, TV/SAT a telefonem; k dispozici je též 1 apartmán se 4 lůžky. Pro hosty je připravena hotelová restaurace, salónek a hotelový klub, který lze využít i jako jednací nebo školicí místnost.

Parkhotel Skalní město - stravování:

Ubytovaným hostům i volně příchozím návštěvníkům nabízí restaurace velký výběr specialit mezinárodní i místní kuchyně, klasický sortiment nápojů korunovaný stálicí mezi českými nápoji - dvanáctistupňovým plzeňským Prazdrojem. Zajímavé slevy ve stravování jsou poskytovány pro skupiny návštěvníků a pro skupiny účastníků školení.

Parkhotel Skalní město - další služby:

Parkhotel Skalní město nabízí tyto prostory a rozlohy pro pořádání firemních akcí: salonek 37m², dvě školící místnosti 59m² a 80m² a kongresový sál 91m². V hotelu jsou Vám po předchozí dohodě schopni zajistit i další vybavení (PC, dataprojektor, laserové ukazovátko, ozvučení, mikrofony…).

Pro skupiny, rodinné oslavy či rauty možnost zajištění kulturních programů (hudební produkce, taneční a kulturní vystoupení...).

Součástí hotelu je i vlastní parkoviště, které je době od 22:00 do 7:00 hodin uzamčeno a je pro ubytované hosty a návštěvníky restaurace zdarma.

Firemní akce

Parkhotel Skalní město je vhodný pro pořádání firemních akcích, školení a kongresů.

Kongresové vybavení

Technické vybavení: flip-chart, televizor, video, DVD přehrávač, CD přehrávač, přenosné plátno, internet, WiFi, kopírka, ozvučení, zpětný projektor, diaprojektor, videokamera
Vybavení sálu: parket, podium
Služby: catering, květinová výzdoba, parkoviště
Kongresy: ano
Prostory pro akce: salonek, školící místnost, školící místnost 2, kongresový sál
Salonek - kapacita: 20
Školící místnost - kapacita: 40
Školící místnost 2 - kapacita: 40
Kongresový sál - kapacita: 60

Příloha

Fotogalerie

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Královéhradecký kraj © 2021

Kontakt

Centrála cestovního ruchu Královéhradeckého kraje, z. s.
Pivovarské náměstí 1245 (vchod z třídy ČSA)
500 03  Hradec Králové

e-mail: info@ccrkhk.cz

Volba verze

Kterou verzi stránek chcete zobrazit?

Mobilní Normální