Chata Rozárka

, autor: Milan Drahoňovský

Krkonoše

Dolní Dvůr 164, 543 42
GPS: 50°39'2.631''N, 15°39'32.349''E

GSM: +420 731 640 618E-mail: info@rozarka-dolnidvur.czWeb: www.rozarka-dolnidvur.cz

Ceny

Ceník - prolink CZ: 0,00 CZKCeník - prolink EN: 0,00 CZKCeník - prolink DE: 0,00 CZKCeník - prolink PL: 0,00 CZK

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 16Celkový počet pokojů: 8Druhy pokojů: 2 lůžkovéPočet 2 lůžkových: 8

Vybavení: pokoj s umyvadlem pokoj se sprchou pokoj s WC TV ve společenské místnosti TV-SAT internet v objektu WiFi gril, ohniště zahrada, terasa klubovna krytý bazén sauna parkoviště úschovna sportovních potřeb nekuřácké prostředí
Doplňkové služby: snídaně

Chata se nachází v obci Dolní Dvůr v srdci Krkonoš, pouhých 8 km od města Vrchlabí. Nabízí kvalitní ubytování a stravování po celý rok. Parkování je možné na uzamykatelném parkovišti. Součástí penzionu je krytý venkovní bazén, sloužící k relaxaci ubytovaných hostů.

Samozřejmostí je posezení na terase a na zahradě včetně možnosti využití zahradního grilu. Dále můžete využít půjčovnu kol a v případě zájmu pro vás personál zajistí možnost rybaření. V zimě lze využít lyžařskou školu, půjčovnu lyžařského vybavení a další služby SKI areálu Dolní Dvůr. V případě zájmu personál zařídí vyjížďky na saních s koňským potahem.

Ubytování je v 8 dvojlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a s možností přistýlky. V obou obytných patrech je k dispozici pohodlné posezení s televizorem se satelitním přijímačem. V létě je hostům k dispozici obytná terasa.

Stravování je možné po dohodě formou polopenze přímo v objektu. Snídaně v podobě švédského stolu je zahrnuta v ceně pobytu. Dále lze využít služby několika restaurací v okolí. Nejbližší z nich je vzdálena 50 m od chaty.

Po celý den je možno zakoupit alkoholické i nealkoholické nápoje včetně kávy a čaje v širokém sortimentu. Po dohodě personál připraví také jídla na grilu.

V zimě lze využít služeb SKI areálu Dolní Dvůr, jehož součástí jsou sjezdovky s lyžařskými vleky pro zkušené i začínající lyžaře. Sjezdovky mají večerní osvětlení. V areálu je také půjčovna lyžařského vybavení a lyžařská škola. Ve Vrchlabí si můžete zabruslit na zimním stadionu.

Krkonoše jsou rájem turistů ve všech ročních obdobích. Díky výhodné poloze chaty můžete navštívit všechna zajímavá místa těchto hor. Na své si přijdou jak milovníci pěší turistiky, tak cykloturistiky, v zimě je možno využít upravené běžkařské trasy. Tipy na některé výlety vám přiblíží obrazová galerie. Podrobné informace o turisticky zajímavých místech blízkého okolí získáte přímo na naší chatě formou elektronické mapy, která vám umožní sestavit si vlastní plán pro vaše výlety.

Ceny za služby dohodou.

Fotogalerie

, autor: Milan Drahoňovský
 
, autor: Milan Drahoňovský
 
, autor: Archiv pensionu Rozárka
 
, autor: Archiv pensionu Rozárka
 
, autor: Archiv pensionu Rozárka
 
, autor: Archiv pensionu Rozárka
 
, autor: Archiv pensionu Rozárka
 
, autor: Archiv pensionu Rozárka
 
, autor: Archiv pensionu Rozárka
 
 
 
Královéhradecký kraj © 2021

Kontakt

Centrála cestovního ruchu Královéhradeckého kraje, z. s.
Pivovarské náměstí 1245 (vchod z třídy ČSA)
500 03  Hradec Králové

e-mail: info@ccrkhk.cz

Volba verze

Kterou verzi stránek chcete zobrazit?

Mobilní Normální