Apartmány Vila Bobes

Český ráj

Podkost 48
Libošovice, 506 01
GPS: 50°29'20.933''N, 15°8'17.142''E

GSM: +420 607 122 473, +420 602 411 131E-mail: vilabobes@seznam.cz, zuzana.adamcova@seznam.czWeb: www.vilabobes.cz

Ceny

Letní cena od: 250,00 CZKCeník - prolink CZ: 0,00 CZK

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 10Přistýlky: 2Celkový počet pokojů: 3Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, vícelůžkovéPočet 2 lůžkových: 1Počet 3 lůžkových: 1Počet vícelůžkových: 1

Dostupnost

Bankomat: 4 m
Banka: 4 m
Pošta: 2 m
Obchod: 2 m
Vlaková zastávka: 2 m
Autobusová zastávka: 1 m
Bazén: 8 m
Koupaliště: 4 m
Bowling: 8 m
Půjčovna kol: 8 m

Vybavení: pokoj s umyvadlem pokoj se sprchou pokoj s WC TV na pokoji TV-SAT pokoj s rádiem pokoj s balkónem WiFi možnost vaření zahrada, terasa parkoviště úschovna sportovních potřeb nekuřácké prostředí

Apartmány Vila Bobes nabízejí ubytování v malebné vesničce Podkost, nedaleko městečka Sobotka. Mají jedinečnou klidnou polohu přímo pod hradem Kost, který je vyhledávaným turistickým cílem v samém srdci regionu Český ráj.

Apartmány Vila Bobes - ubytování:

Ubytování se nachází v částečně zrekonstruované stylové vile z 30. let 20. století, která většinu návštěvníků uchvátí svou jedinečnou atmosférou. Vila Bobes nabízí ubytování ve třech apartmánech (dvoulůžkovém, třílůkovém a jednom apartmánu s pěti lůžky), které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a zařízenou kuchyňkou. WiFi připojení je k dispozici bezplatně. Z každého apartmánu je výhled na hrad Kost. V budově se nekouří.

Apartmány Vila Bobes - stravování:

Nejbližší restaurace se nachází v hotelu Helikar v místě. Vila má výbornou polohu pro pěší i cyklistické výlety (uprostřed nádherných lesů). Ideální pro rodiny s dětmi i seniory, romanticky založené klienty!

Apartmány Vila Bobes - další služby:

K dispozici je zahrada s místem na grilování, opékání a posezení ve stínu stromů, parkovací stání zdarma pod uzavřením. Je možné si zde uschovat kola a sportovní potřeby. Pobyt domácího zvířete jen po vzájemné domluvě.

Apartmány Vila Bobes - aktivity:

V létě jsou apartmány ideální pro cyklisty nebo na pěší tůry (trasy v bezprostřední blízkosti apartmánů). Koupání je na koupališti v Sobotce nebo v rybníkách Brandež cca 5km, Drhleny cca 8km.

Fotogalerie

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Královéhradecký kraj © 2021

Kontakt

Centrála cestovního ruchu Královéhradeckého kraje, z. s.
Pivovarské náměstí 1245 (vchod z třídy ČSA)
500 03  Hradec Králové

e-mail: info@ccrkhk.cz

Volba verze

Kterou verzi stránek chcete zobrazit?

Mobilní Normální