Brádlerovy boudy

, autor: Archiv: Brádlerovy boudy

Krkonoše

Špindlerův Mlýn 87, 543 51
GPS: 50°46'3.302''N, 15°35'6.032''E

GSM: +420 606 793 001, +420 602 322 022E-mail: info@bradlerovy-boudy.czWeb: www.bradlerovyboudy.cz

Ceny

Ceník - prolink CZ: 0,00 CZKCeník - prolink EN: 0,00 CZKCeník - prolink DE: 0,00 CZKCeník - prolink PL: 0,00 CZK

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 110Celkový počet pokojů: 40Druhy pokojů: 1 lůžkové, 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkovéPočet 1 lůžkových: 1Počet 2 lůžkových: 19Počet 3 lůžkových: 9Počet 4 lůžkových: 6Počet vícelůžkových: 5

Vybavení: pokoj s umyvadlem společné WC TV ve společenské místnosti internet v objektu kavárna bar zahradní restaurace gril, ohniště konferenční místnost klubovna vybavení pro školení taneční parket sauna hřiště půjčovna lyží zvířata akceptována parkoviště úschovna sportovních potřeb nekuřácké prostředí

Brádlerovy boudy leží v 1156 m n.m. v nejvyšších českých horách Krkonoších, v katastru střediska Špindlerův Mlýn pod hraničním hřebenem Krkonošského národního parku v Medvědím dole.

Brádlerovy boudy a depandance Laura (druhá budova Brádlerových bud, boudy jsou od sebe vzdáleny 100m) vytváří příjemnou atmosféru pro rekreaci jednotlivců i rodin s dětmi, včetně zvířecích rodinných příslušníků. Brádlerovy boudy nabízí taktéž pobyty pro školní skupiny, školy v přírodě, školní výlety, ozdravné pobyty, firemní akce a školení, soustředění sportovců a další tématické hromadné pobyty. Doprava zavazadel i osob ze Špindlerova Mlýna na Brádlerovy boudy je v zimních měsících na požádání zajištěna rolbou a sněžným skůtrem (telefonická domluva předem). Provoz Brádlerových bud je non-stop.

Hlavní budova Brádlerovy boudy: kapacita ubytování je 72 lůžek v jedno až čtyřlůžkových pokojích s teplou a studenou vodou. Pokoje jsou rozčleněny takto: 1/1, 16/2, 9/3, 3/4. Sociální zařízení je na chodbách. K dispozici jsou restaurace s barem, jídelna s TV, lyžárna, sauna, vlastní hotelový lyžařký vlek.

Depandance Laura: kapacita 51 lůžek ve vícelůžkových pokojích s teplou a studenou vodou. Pokoje jsou rozčleněny takto: 3/2, 3/4, 3/6, 1/7, 1/8. Sociální zařízení je na chodbách. Ubytování v této budově je pro cenové zvýhodnění určeno spíše školním lyžařským pobytům nebo skupinám méně náročných hostů. K dispozici je klubovna s barem a TV, lyžárna, vlastní lyžařský vlek přímo u budovy. Stravování probíhá v hlavní budově.

Pobyty se poskytují zpravidla se stravou, s polopenzí nebo plnou penzí. Strava je jednotná. Při plné penzi je možnost v případě celodenních výletů místo oběda dostat balíček. Pobyt bez stravy je možný pouze v letních jednodenních, popř. víkendových pobytech. Hlavní budova i depandance mají oddělené restaurace, takže i večerní posezení (hry, školení, atd.) může probíhat separovaně. Běžný provoz restaurace je zajištěn po celý den tj. od 10.00 do 24.00 hodin, včetně kuchyně s krajovými i zahraničními specialitami. V letním období je v provozu zahradní restaurace před hlavní budovou s neopakovatelným výhledem na panorama Špindlerova Mlýna, Medvědína a Sv.Petra, večer je možnost táboráku a posezení u ohně, nebo rožnění masa.

Fotogalerie

, autor: Archiv: Brádlerovy boudy
 
 
 
Královéhradecký kraj © 2021

Kontakt

Centrála cestovního ruchu Královéhradeckého kraje, z. s.
Pivovarské náměstí 1245 (vchod z třídy ČSA)
500 03  Hradec Králové

e-mail: info@ccrkhk.cz

Volba verze

Kterou verzi stránek chcete zobrazit?

Mobilní Normální