Rekreační středisko Zelené údolí

, autor: Zuzana Kynzlová

Český ráj

Loveč 15
Mladějov, 507 45
GPS: 50°28'49.114''N, 15°14'15.952''E

GSM: +420 728 751 251E-mail: zumladejov@seznam.czWeb: www.zumladejov.cz

Ceny

Letní cena od: 80,00 CZK

Kapacita

Kapacita - karavany: 50Kapacita - stany: 200Kapacita chatek: 200Druhy chatek: 2 lůžkové, 4 lůžkové, 5 lůžkové, 8 lůžkovéPočet chatek celkem: 55Počet 2 lůžkových chatek: 40Počet 4 lůžkových chatek: 5Počet 5 lůžkových chatek: 2Počet 8 lůžkových chatek: 8

Dostupnost

Bankomat: 10 m
Banka: 10 m
Pošta: 0,5 m
Obchod: 0,5 m
Vlaková zastávka: 0,5 m
Autobusová zastávka: 0,3 m
Bazén: 0 m
Koupaliště: 7 m
Půjčovna kol: 5 m

Sportovní vyžití

Sportovní vyžití: koupání, hřiště na míčové hry, tenis, stolní tenis, petanque, minigolf, půjčovna kol

Vybavení kempu

Vybavení kempu: recepce restaurace zahradní restaurace hřiště, sportoviště dětské hřiště ohniště toalety sprchy pitná voda teplá voda televize elektřina prádelna výlevka chemického WC domácí zvířata akceptována

Vybavení chatek

Vybavení chatek: elektřina WC sprcha lůžkoviny

Rekreační středisko Zelené údolí se nachází v hezkém a klidném prostředí obce Mladějov, v samém srdci turistického regionu Český ráj. Zelené údolí leží zhruba na polovině cesty mezi městy Sobotka a Jičín. Zelené údolí poskytuje ideální podmínky pro školní výlety, dětské tábory, školy v přírodě a aktivní dovolenou.

Rekreační středisko Zelené údolí provozuje ročně od 1.4. do 31.10.

Rekreační středisko Zelené údolí – ubytování:

Zařízení je umístěno v údolí, které obklopuje vzrostlá zeleň. Areálu dominuje centrální budova – místo sloužící nejen pro hromadné stravování a volný čas, ale i k posezení v restauraci. V přízemí budovy jsou vybudovány centrální sprchy a sociální zařízení využívané hosty ubytovanými v dřevěných chatkách typu “A“. K dalším typům ubytování patří sruby a apartmány s vlastním sociálním zařízením.

Chatička „A“

Chatičky jsou situované do půlkruhu. Každá chatička je vybavena dvěma lůžky. Uprostřed půlkruhu se nachází hřiště pro míčové hry. Sociální zařízení pro ubytované v chatičkách se nachází centrální budově.

Srub

Sruby mají kapacitu pro čtyři osoby. Ve srubu jsou palandy nebo samostatná lůžka, skříň a stůl. Sociální zařízení pro osoby ubytované v chatičkách se nachází v centrální budově.

Gizela

Dřevěná dvojchatka obklopená vzrostlou zelení. Areál nabízí čtyři dvojchatky, z čehož každá část s možností ubytování pro osm osob. Gizely mají samostatné vchody, dva pokoje, WC a umyvadlo. Každá Gizela má prostorný krytý balkon. Sprchy se nacházejí v centrální budově.

Apartmány

Apartmány jsou v areálu dva, každý pro pět osob. Apartmány mají společný vchod a předsíň. Každý apartmán má vlastní kuchyňku a sociální zařízení.

Vila

Na okraji areálu, samostatně stojící zděná dvoupodlažní vilka, s celkovou kapacitou pro 7 osob. V přízemí se nachází společná místnost s krbem, ložnice, kuchyňka a sociální zařízení (WC, sprcha). V patře jsou dvě ložnice.

Rekreační středisko Zelené údolí – další služby:

Areál nabízí prostor k mnoha aktivitám – klubovnu, hřiště na míčové hry, stolní tenis, dětské prolézačky, pískoviště a dva plavecké bazény s přírodní vodou.

Okolní příroda se může pochlubit jedinečnou směsicí skal, hradů a zámků.

Parkování

Parkování: centrální parkoviště, parkování u stanu

Fotogalerie

, autor: Zuzana Kynzlová
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Královéhradecký kraj © 2021

Kontakt

Centrála cestovního ruchu Královéhradeckého kraje, z. s.
Pivovarské náměstí 1245 (vchod z třídy ČSA)
500 03  Hradec Králové

e-mail: info@ccrkhk.cz

Volba verze

Kterou verzi stránek chcete zobrazit?

Mobilní Normální