Pension Family

Krkonoše

Nový Svět 91
Svoboda Nad Úpou, 542 24
GPS: 50°38'0.222''N, 15°48'48.395''E

GSM: +420 722 180 180E-mail: info@apfamily.czWeb: www.apfamily.cz/penzion

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 42Celkový počet pokojů: 9Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové, apartmáPočet 2 lůžkových: 1Počet 3 lůžkových: 2Počet 4 lůžkových: 3Počet vícelůžkových: 1Počet apartmá: 2

Vybavení: pokoj s umyvadlem pokoj se sprchou pokoj s WC TV na pokoji WiFi možnost vaření gril, ohniště zahrada, terasa klubovna venkovní bazén sauna hřiště dětské hřiště stolní tenis úschovna sportovních potřeb dětský koutek
Doplňkové služby: snídaně polopenze

Ubytování a stravování formou polopenze (snídaně a večeře), v případě zájmu i plné penze. Zahradní párty s grilem, kyslíkové kúry, pronájem sportovního nářadí a potřeb, výlety s doprovodem, sauna a whirlpool 500 m od pensionu. Masáže a fitness.

V přízemí se nachází restaurace pro 32 osob s malým barem V prvním patře je umístěno pět pokojů, které jsou dvou až čtyřlůžkové. V mezipatře je k dispozici společenská místnost, zařízená jako pohodlný obývací pokoj s televizí. Ve druhém patře jsou umístěny dva appartementy 2+2 a dva třílůžkové pokoje. Všechny pokoje mají svojí koupelnu, umyvadlo a WC.

V celém pensionu funguje bezdrátové volné připojení k internetu (WI-FI)

Hned vedle hlavního vchodu na zahradu je vstup do pergoly, kde se nachází veliký gril, posezení, které ocení i početnější skupiny a venkovní bar. Ten je v letní sezóně samoobslužný. 

Venkovní bazén je zastřešený a umožňuje koupání i v nepříznivém počasí. Bazén má vnitřní osvětlení, takže se lze koupat i ve večerních hodinách.

Na přilehlé zahradě je prostorné dětské hřiště s pískovištěm, velikou trampolínou, houpačkou, domečkem a dalším vybavením. Máme i ping-pongový stůl a prostornou plochu, pro hraní míčových her nebo třeba badmintonu.

Uvnitř penzionu se v mezipatře nachází dětská herna, ve které je posezení, všelijaké hračky a stavebnice a na zdi visí veliká LED TV s USB vstupem, kde můžete svým ratolestem ke hraní pustit i vlastní oblíbené pohádky. Na restauraci, kde probíhá snídaně je pak malý koutek, kde se mohou děti také zabavit.

Fotogalerie

 
 
 
 
 
 
Královéhradecký kraj © 2021

Kontakt

Centrála cestovního ruchu Královéhradeckého kraje, z. s.
Pivovarské náměstí 1245 (vchod z třídy ČSA)
500 03  Hradec Králové

e-mail: info@ccrkhk.cz

Volba verze

Kterou verzi stránek chcete zobrazit?

Mobilní Normální